Karl Lagerfeld

Nazywany cesarzem mody, zdolny przewrócić świat stylu do góry nogami, mówiący o samym sobie, że jest stworzony do bycia legendą - Karl Lagerfeld bezsprzecznie był ikoną, o której trudno zapomnieć. Nieważne, czy spod jego ręki wychodził T-shirt czy zjawiskowa suknia - projektom po prostu nie można było się oprzeć.

Działalność projektanta kontynuuje marka funkcjonująca pod jego nazwiskiem, umiejętnie łącząca wyrazistą estetykę Lagerfelda z otwartością na nowoczesność. Czerpiąc z dziedzictwa założyciela, dzieli się ze światem mody ogromem pasji i kreatywności młodych projektantów. Bez wahania tworzy syntezę francuskiego szyku i rockowego pazura. Karl Lagerfeld w outlecie Pyskaty Zamsz to odważna wizja i szeroki wybór produktów: torby, galanteria, obuwie i akcesoria, wszystko będące owocem nieposkromionej ciekawości świata projektanta i jego następców.

Niezależnie od tego, czy z kolekcji Karla Lagerfelda Twoją uwagę skradnie torebka, czy uwiedzie Cię któryś z elementów biżuterii - odważny design sprawi, że będziesz wyglądać wyjątkowo. Wśród projektowanych przez markę Karla Lagerfelda bluz przeważają proste kroje i ponadczasowe kolory, najczęściej czerń i biel, czasem z domieszką eleganckiej czerwieni.

Pokaż tylko dostępne