Filtry

Buty na płaskim obcasie  

Nie zawsze masz nastrój na wysoki obcas, nawet wygodna koturna wydaje się czasem zbyt toporna. Warto pamiętać, że każda elegancka kobieta musi co pewien czas odpocząć od szpilek, nie wspominając już o tym, że są takie okazje, kiedy obcas po prostu nie wchodzi w grę i musisz pokazać się w zwyczajnych butach damskich - płaskich, ale przecież nie musi to być synonim nudy.

Prawdziwa klasa polega na tym, że wiesz, kiedy wygoda powinna wyjść na pierwszy plan. Rozmowa o pracę w plenerze? Podróż komunikacją miejską? Długa jazda samochodem? Nie daj sobie wmówić, że eleganckie płaskie buty damskie nie istnieją. Daj sobie odpocząć. A jednocześnie wyglądaj tak glam jak zawsze!

Wybierz jeden spośród setek fasonów, jakie umieściliśmy w tej kategorii. Znajdziesz tu każde buty damskie na płaskim obcasie, o jakich możesz zamarzyć. Kochasz mokasyny, ale martwisz się, że nie znajdziesz swojego rozmiaru? Żaden problem, zajmiemy się tym. A może masz szczególne wymagania co do balerin do ulubionej letniej sukienki? Rozumiemy; zresztą nie tylko my, bo projektanci, których dzieła znajdziesz na Pyskatym Zamszu, doskonale zdają sobie sprawę, jakie wyzwania stoją przed ich produktami. Dołącz do kobiet, które pokochały buty na płaskiej podeszwie!