Sprzedaj

Sprzedawaj z nami swoje produkty i daj nowe życie swojej szafie

Sprzedaj

Sprzedaj z nami swoje produkty w 3 prostych krokach

1

Zgłoś i wyślij produkty

Presentation four women in casual clothes.

Załóż konto i zgłoś produkty, które chcesz sprzedać. Wybierz dogodną datę odbioru produktów przez kuriera i zapakuj produkty w karton. Naklej wygenerowaną przez system etykietę i oczekuj na odbioru przez naszego kuriera.

2

My zajmiemy się całą resztą

Presentation products for sales for example bag, coat.

Po otrzymaniu produktów, zweryfikujemy je, sprawdzimy stan, autentyczność, ustalimy wspólnie cenę sprzedaży, zrobimy profesjonalne zdjęcia, zmierzymy, dokładnie opiszemy i wprowadzimy produkt na stronę.

3

Po sprzedaży oczekuj na przesłanie środków

Presentation sending for waving a bag.

Większość produktów sprzedaje się w pierwszych 7 dniach od wyświetlenia, a niektóre nawet w kilka minut! Po sprzedaży produktu, przelewamy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto. Przekonaj się jakie to proste!

Dlaczego warto sprzedawać na pyskatym

Robimy profesjonalne zdjęcia w naszym studiu

Mierzymy i opisujemy wszystkie produkty

Zabezpieczamy produkty przed wysyłką

Ubezpieczamy wszystkie wysyłane przesyłki

Przechowujemy produkty w profesjonalnym magazynie

Prowadzimy cały proces sprzedaży

Odpowiadamy na wszystkie zapytania potencjalnych kupców

Gwarantujemy natychmiastową wysyłkę produktów do kupujących

Zapewniamy dyskrecję każdemu sprzedawcy

Woman on the background of the car

Konto dla indywidualnych sprzedawców

Konto tradycyjne dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie sprzedawać swoje produkty

Konto prowadzisz osobiście, decydujesz o obniżkach

Odpowiadasz na negocjacje cenowe składane przez kupujących

Wprowadzasz produkty online i ustalasz godziny przyjazdu kuriera

Standardowe warunki prowizyjne

Walking woman in high boots

Konto dla osób, które chcą sprzedawać produkty o wartości minimum 100 000 PLN oraz dla autoryzowanych butików i Multibrandów

Posiadasz swojego opiekuna, który monitoruje i prowadzi konto za Ciebie

Wprowadzamy wszyskie produkty za Ciebie

Ustalamy wspólne uruchomienie negocjacji, a także limity akceptacji dla produktów

Indywidualne stawki prowizyjne

Możliwość umówienia się na odbiór osobisty na terenie Warszawy i okolic

Dlaczego warto sprzedawać z nami?

Jesteśmy największą i najpopularniejszą platformą, która sprzedaje marki premium z drugiej ręki w Polsce*

Z nami sprzedasz szybko jak nigdzie indziej.

Jesteśmy największą w Polsce platformą sprzedażową oferującą produkty premium z drugiej ręki. Mamy za sobą ponad 9 lat doświadczenia i wedle niezależnych badań możemy pochwalić się największą ilością odbiorców wśród portali typu second-hand w Polsce. Wszystkie produkty są weryfikowane i sprawdzane pod kątem autentyczności przez wykwalifikowany zespół. Dzięki temu, że produkty przechowywane są w naszych magazynach, zapewniamy natychmiastową realizację wszystkich zamówień. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dyskrecję - zarówno naszym sprzedającym jak i kupującym.

*Dane na temat pozycji miesięcznego ruchu oparte na raportach z niezależnego źródła wedle którego mamy 4 krotnie większy miesięczny ruch niż konkurencja na drugiej pozycji i 10 krotnie większy niż suma ruchu pozostałych 6 portali działających na tych samych zasadach

Sprzedając i kupując produkty z drugiego obiegu dbasz o środowisko

Kiedy uznasz, że jakaś część Twojej garderoby nie jest Ci już potrzebna warto pamiętać, że może ona trafić do innej osoby. Bardzo możliwe, że ktoś kto postanowi kupić Twój produkt, zrezygnuje z zakupu kolejnego, nowego produktu sklepowego. Dzięki temu zarówno Ty jak i kupujący ograniczacie nadmiarową produkcję dóbr a co za tym idzie emisję dwutlenku węgla, zużycia wody oraz surowców, które są wykorzystywane do produkcji ubrań. Moda cyrkularna wyraźnie zmniejsza ślad węglowy. Kupując markowe produkty - wiesz, że kupujesz jakość, trwałość która jest nieporównywalna do produktów, które oferują sieciówki. Wspólnie dbajmy o naszą planetę stawiając na trwałą, ponadczasową modę, jedocześnie zmniejszając udział tanich produktów o przeciętnej jakości. Sprzedawanie swoich ubrań to mały krok ale wspólnie możemy wiele zdziałać. Moda cyrkularna to nie tylko trend, to kierunek w którym warto podążać.

Weryfikacja. 100% gwarancja autentyczności produktów

Jesteśmy dumni z naszego procesu weryfikacji. Przed ponad 9 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w weryfikacji produktów, które sprzedajemy. Stworzyliśmy własny katalog w którym zebraliśmy ogromną ilość wytycznych, parametrów i detali, które muszą spełniać autentyczne produkty.

Miesięcznie poprzez naszą platformę sprzedawanych jest kilka tysięcy produktów i każdy zostaje sprawdzony pod kątem autentyczności jeszcze zanim trafi do sprzedaży. Dzięki temu masz gwarancję, że kupujesz oryginalne produkty.

Nie korzystamy ze zautomatyzowanych aplikacji do weryfikacji, które weryfikują tylko wybrane marki i modele, a co więcej nie zawsze poprawnie odróżniają oryginał od podróbki.

Współpracujemy z wybranymi butikami, dzięki którym uzyskujemy 100% pewność oryginalności produktów, a ponad 75% naszych klientów ma zarejestrowane konta w autoryzowanych butikach i Multibrandach na całym świecie.

Walking four womans

Jakie produkty mogę sprzedać?

Presentation four women in casual clothes.

Ubrania

Presentation products for sales for example bag, coat.

Buty

Presentation sending for waving a bag.

Torby

Presentation bag, pants and top

Akcesoria

Presentation three womans with jewellery

Biżuteria

Tylko produkty oryginalne!

Produkty posiadające wszystkie metki wewnętrzne oraz logowania

Produkty nowe oraz używane w bardzo dobrym stanie

Wyczyszczone, bez plam i defektów oraz poprawek krawieckich

Okulary nie mogą być porysowane i muszą posiadać firmowe etui

kupuj. oszczędzaj. dbaj. sprzedawaj.

Oferta dla sklepów

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi butikami i multibrandami. Wiele firm nie ma czasu na prowadzenie outletu, robieniem wyprzedaży czy zajmowaniem się produktami spoza bieżących lub nadchodzących kolekcji. Bazując na naszym doświadczeniu, oferujemy różne formy współpracy w zależności od potrzeb partnera. Nasza platforma to nie tylko możliwość skorzystania z dodatkowych zasięgów ale także dotarcia do nowych klientów.