Zwrot

Zwrot

Polityka zwrotów

Informacje ogólne

- Zakupione produkty można zwracać w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

- Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. Muszą wrócić do nas w takim stanie w jakim zostały dostarczone, z przyczepionymi wszystkimi metkami i oznaczeniami.

- Przed odesłaniem produktu prosimy upewnić się, że został on prawidłowo zabezpieczony tak by nie uszkodził się podczas transportu.

- Koszty wysyłki zwracanego produktu pokrywa nadawca. Prosimy o przesyłanie produktów kurierem lub pocztą z opcją potwierdzenia doręczenia przesyłki.

- Zwroty będą przyjmowane tylko jeśli spełnią wszystkie powyższe warunki

Jak zwrócić produkt?

- Zaloguj się na swoje konto i przejdź do historii zamówień. Przy wybranym zamówieniu naciśnij przycisk SZCZEGÓŁY. Po wyświetleniu się informacji o zamówieniu, zaznacz produkt/y które chcesz zwrócić a następnie zatwierdź to przyciskiem ZGŁOŚ ZWROT.

- Prześlij paczkę do naszego biura na adres:

Pyskaty Zamsz
Ul. Jana III Sobieskiego 104 lok. 6U
00-764 Warszawa

- Jak tylko otrzymamy przesyłkę zostanie ona dokładnie sprawdzona. W przypadku gdy zwracany produkt będzie nosił ślady użytkowania lub nie będzie posiadał kompletu metek i oznaczeń, zostanie w ciągu 3 dni roboczych zwrócony do nadawcy.

- Pieniądze za zwrot przelewane są na konto nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu. Staramy się aby przelew wpłynął na Twoje konto jak najszybciej!

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące polityki zwrotów skontaktuj się z nami – zwroty@pyskatyzamsz.com