Weryfikacja

Weryfikacja

Podstawą funkcjonowania naszego sklepu jest weryfikacja oryginalności produktów - jest to kluczowa i najważniejsza procedura. Od rozpoczęcia projektu Pyskaty Zamsz sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy produktów - każdy dokładne sprawdzony i zweryfikowany. 

Jeśli w trakcie weryfikacji mamy wątpliwości co oryginalności przesłanego produktu, a właściciel nie jest w stanie dostarczyć niezbędnych do weryfikacji dokumentów, nie podejmujemy ryzyka wystawiania takiego produktu. 

Zależy nam aby strona Pyskaty Zamsz miała w swojej ofercie ciekawe i ponadczasowe produkty. Jednocześnie dbając o zadowolenie naszych klientów staramy się aby wszystkie produkty na naszej stronie były w jak najlepszym stanie. 

Za weryfikację odpowiadają u nas osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży modowej, oraz z kontaktami w wielu sklepach firmowych. Nie jest tajemnicą, że w przypadku kiedy wykorzystamy wszystkie możliwości potwierdzenia autentyczności produktów nie mamy 100% oryginalności produktu - korzystamy z wyspecjalizowanych i certyfikowanych firm miedzynarodowych. Są one ogólnodostępne i powszechnie znane w branży.