Filtry

Kategorie

Filtruj według
Kategorie
Marka
Cena
PLN PLN
Kolor
Stan
Pudełko
Filtruj

Chusty damskie

Apaszki, chusty to ten rodzaj akcesoriów, który doskonale dopasujesz do każdego stylu ubrań. W Pyskatym Zamszu zadbaliśmy o szeroki wybór apaszek z jedwabiu, dzięki któremu poczujesz się luksusowo otulony. 

Jedwab,  kaszmir, wełna  czy futro to materiały w apaszkach i chustkach idealne na wszystkie  pory roku. Jedwab jest przewiewny, dzięki czemu chusta jedwabna chłodzi w lecie. Kaszmir jest jednym z najbardziej ciepłych materiałów. Kaszmirowa ciepła apaszka może być eleganckim i efektownym dodatkiem do zimowych ubrań. Chusty jedwabne dają uczucie luksusu i komfortu podczas noszenia w chłodniejsze dni. 

Chcesz otulić się stylowo? Pomoże najmodniejsza apaszka Magdy Butrym, a może okazać się również, że Twoje serce i stałe miejsce w garderobie, zajmą unikalne jedwabne  i kaszmirowe chusty Louis Vuitton lub Hermes.

Chusty jedwabne – unikalne wzory światowych projektantów

Każdy dom mody ma charakterystyczne wzory apaszek damskich: 

  • Louis Vuitton słynie z charakterystycznego wzoru Monogram, który składa się z liter "LV" i kwiatowych motywów. 

  • Apaszki Loro Piana mają subtelne wzory, takie jak delikatne paski, geometryczne desenie lub motywy inspirowane naturą. 

  • Motyw domu mody Gucci to litery"GG". Gucci jest również znane z odważnych i ekstrawaganckich wzorów oraz geometrycznych kompozycji. 

  • Roberto Cavalli jest znany z kolorowych wzorów. 

  • Versace słynie z luksusowych wzorów inspirowanych mitologią oraz barokiem. 

  • Apaszki Dolce & Gabbana jest znane z wzorów, takich jak kwiatowe motywy, desenie inspirowane Sycylią.

  • Apaszki damskie Alexander McQueen mają odważne wzory, takie jak czaszki, motyle, abstrakcyjne motywy. 

  • Dior sięga po eleganckie wzory, takie jak delikatne kwiaty, geometryczne desenie, hafty lub logo marki Dior. Ich apaszki są bardzo subtelne. 

  • Twilly, młodsza linia apaszek Hermès, które są długie, wąskie i mają bardziej kolorowe wzory. Apaszki Cheval Turc (tłum. "turecki koń") skupiają się na tematyce jeździeckiej. Hermès Souvenir de Paris, ta linia apaszek Hermès romantyczne upamiętnia Paryż, miasto, w którym marka została założona. 

Ciepłe chusty i apaszki damskie – luksusowy kaszmir, jedwab, wełna

Wybór materiału na apaszki damskie i ciepłe chusty damskie zależy od warunków atmosferycznych i indywidualnych preferencji. Jedwab jest ceniony za swoją miękkość i stylowy wygląd w lecie. Wełna i kaszmir, zapewniają wygodę, miękkość i ciepło gdy jest chłodno.  

Jedwab jest tradycyjnym materiałem używanym przez Hermès, Dior, Versace, oferuje luksusowy i delikatny wygląd. Louis Vuitton oferuje apaszki wykonane jedwabiu, wełny, kaszmiru oraz mieszanki jedwabiu i wełny. Loro Piana specjalizuje się w produkcji apaszek z tkanin naturalnych, takich jak kaszmir, wełna, jedwab. Burberry jest znane z apaszek wykonanych z jedwabiu, Gucci stosuje różnorodne materiały w swoich apaszkach, w tym jedwab, jedwab w połączeniu z wełną, kaszmir lub innymi tkaninami. Dolce & Gabbana stosuje różne materiały, w tym jedwab, jedwab w połączeniu z kaszmirem oraz inne tkaniny, które zapewniają wysoką jakość i komfort noszenia. Apaszki Magdy Burtym są wykonane z różnych materiałów, w tym jedwabiu, kaszmirze, wełnie lub mieszankach tkanin, zapewniając luksusowy wygląd i wygodę noszenia.

Wybierz kolorystykę jedwabnej czy kaszmirowej luksusowej apaszki, która najbardziej Ci odpowiada. Kup apaszkę jedwabną lub ciepłą chustę damską w Pyskatym zamszu i otul szyję luksusem kaszmiru i jedwabiu!

Sprawdź też: