Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Cena
PLN PLN
Kolor
Stan
Rozmiar buta
Filtruj

See By Chloe

Znasz See by Chloe? To marka dla kobiet, które nie boją się pokazywać swojego stylu; dla kobiet odważnych i świetnie radzących sobie w stylizacjach boho. Jeśli jesteś jedną z nich - odwiedź koniecznie tę kategorię na Pyskatym Zamszu, a markowe buty, sukienki czy spódnice See by Chloe mogą być Twoje.

See by Chloe powstała w 1952 roku. Jej założycielka, Gaby Aghion, jest autorką pojęcia ready-to-wear, i to dzięki niej możemy dziś podziwiać fantastyczne projekty doskonale wpisujące się w hasło "luksus gotowy do noszenia".

Z czego najbardziej słynie marka? Zdecydowanie z wyrobów skórzanych, w tym toreb, portfeli i butów. Wszystko to z najwyższej jakości skóry naturalnej, która wytrzymałością i poziomem wykonania przewyższa wielu konkurentów. Uwydatnij wrodzoną elegancję i niewymuszony urok szaleństwem boho, poddając się przyjemności łączenia rzemyków, breloków czy futerek, i dodając szczyptę swobody do codziennych stylizacji. Ciepła, spójna kolorystyka i ciekawe fasony zdecydowanie wyróżniają produkty tej marki. Jeśli kuszą Cię markowe bluzki damskiesukienki znanych projektantów czy buty See by Chloe - platforma Pyskaty Zamsz zaspokoi Twoje modowe potrzeby w stu procentach.

Pokaż tylko dostępne