Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Cena
PLN PLN
Kolor
Stan
Filtruj

Longchamp

Tradycja i szyk, klasyka i streetwear, a do tego otwarty umysł prosto z wielkiego miasta – to właśnie marka Longchamp, od 1948 prowadzona przez kolejne pokolenia rodziny Jeana Cassegraina. Sklep Pyskaty Zamsz to outlet, w którym znajdziesz najpiękniejsze i najbardziej oryginalne produkty tej marki. Chcesz poczuć się jak ambasadorki Longchamp i dołączyć do grona takich celebrytów jak Kate Moss czy Kendall Jenner? Uzupełnij swoją garderobę o produkty brandu, który od lat zachwyca na nowojorskich Fashion Weekach.

Jeśli jest coś, co wyróżnia Longchamp na tle pozostałych domów mody, to zdecydowanie rozmaite skórzane akcesoria i luksusowe torebki. Wśród flagowych modeli zdecydowanie warto wyróżnić klasyczny model Roseau, uwielbiany za swoją prostotę i elegancję, a także modele Le Pliage, które zwykło się współcześnie nazywać "It-bag naszych czasów".

Po czym rozpoznać prawdziwy produkt Longchamp? Gwarancja jakości to hasło "Made by Longchamp" – mimo że nie wszystkie produkty produkowane są stacjonarnie we Francji, marka mimo to dba o jakość materiałów i procesu produkcji w każdym miejscu świata.

Pokaż tylko dostępne