Filtruj według
Kategorie
Kategorie
Cena
PLN PLN
Kolor
Stan
Rozmiar buta
Filtruj

Hermes

Prawdziwa historia torebki Hermes, którą możesz nosić na ramieniu, zaczyna się w XIX wieku, dokładnie w 1837 roku, i wiąże się ściśle z rozwojem transportu. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Rozpoznawalna dziś marka zaczęła od rymarstwa - i rzeczywiście na początku odpowiadała za produkcję siodeł, ale wraz z rozwojem transportu kolejowego kolejne pokolenia rodziny Hermes musiały zmienić sposób utrzymania. Dlatego rozpoczęto produkcję toreb podróżnych, o których szybko zrobiło się głośno. Te torebki, które dzisiaj są wskazywane palcem z westchnieniem zachwytu, kiedyś były wskazywane i nazywa "ta wysoka z paskiem", tak były charakterystyczne. Pierwsze torebki Hermes sklep stacjonarny wyprzedał bardzo szybko, a o kolejkach przed budynkiem nie było cicho. Dzisiaj marka jest znana również z pięknych chust, męskich krawatów, czy nawet mody dla młodzieży.

Pokaż tylko dostępne

Hermès Paris – motywy konne i jeździeckie na chustach, torebkach, biżuterii i butach 


Marka Hermès pozostaje do dziś wierna starannej rzemieślniczej produkcji. Klapki Oran to ikony. Minimalistyczny design, wykrojony w dużą literę H, obejmujący podbicie stopy, odzwierciedla filozofię francuskiego domu mody, łącząc luksus z wyrafinowaniem. Hermès buty pasują zarówno do casualowych, jak i formalnych stylizacji, ponieważ są wyjątkowo wszechstronne. Ich popularność wynika nie tylko z prestiżu, ale niezrównanego komfortu noszenia. Dlatego są obiektem pożądania kobiet i mężczyzn na całym świecie. 


Model Birkin 35 jest jedną z najbardziej pożądanych torebek na świecie. Nazwa odnosi się do szerokości w centymetrach i jest jednym z najpopularniejszych rozmiarów tej torebki. Słynna it-bag jest symbolem francuskiego luksusu i ekskluzywności. Wysoka jakość ręcznego wykonania, użyte materiały: ekskluzywna skóra, krokodyla, strusia i togo oraz charakterystyczne detale, zamknięcie z kłódką, kluczykiem i metalowe nóżki chroniące dno torby, sprawiają, że ta torebka zdobyła serca kobiet na całym świecie. Została zaprojektowana dla aktorki Jane Birkin, nosiła ją adwokat celebrytka Amal Clooney, piosenkarka Jennifer Lopez, projektantka Victoria Beckham. Niewiele osób może dostąpić zaszczytu zakupu najbardziej pożądanej torebki świata, której wartość rośnie z roku na rok, bo kolejki oczekujących czekają latami, a my mamy różne Hermès torebki w Pyskatym Zamszu, model Birkin też! 


Ze względu na swoją ekskluzywność, staranne rzemiosło i historię związaną z celebrytami, również akcesoria, takie jak Hermès chusty, czy biżuteria utrzymują swoją pozycję jako najbardziej prestiżowe damskie przedmioty w świecie mody premium. Uniwersalny design sprawia, że są to pożądane klasyki kolekcji, a u nas są dostępne w wielu kolorach i wzorach.